Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana, ul. Radosna

Radosna, Pruchna, śląskie

  • 165 000 zł
  • 1 477 m²
  • 111,71 zł/m²

Działka budowlana, ul. Radosna

Radosna, Pruchna, śląskie

zaktualizowane:
16 grudnia 2025

165 000 zł

1 477 m²

111,71 zł/m²

Działka budowlana, ul. Radosna

Zaktualizowane: 16 grudnia 2025

165 000 zł 1 477 m² 111,71 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 165 000 zł (111,71 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: Ewa Kos, zaktualizowane: 16.12.2025
  •   numer ogłoszenia: 50

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowość na rynku! Malownicza działka w Pruchnej koło Skoczowa idealna pod dom na wsi.

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Pruchnej.

Numer geodezyjny 1866/1

Szczegóły oferty:
Lokalizacja: Pruchna, ul. (...)

Kontakt

Agent

Ewa Kos

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://pruchna.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/25915073.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/25915073.html